زیباترین خواندنیهای روانشناسی ذهن،موفقیت،ثروت،روابط،جذابیت،هیپنوتیزم،حافظه،دانلود کتاب،سخنرانی و .
5- چگونه هر کسی را مجذوب و شیفته خود کنیم ؟
۸۹/۰۷/۲۰ ساعت | نوشته ‌شده به دست یه پسر 32 ساله | ( )

سلام به همه دوستای عزیزم و همه نازنین های گلی که بطور اتفاقی امروز گذرشون به این کلبه کوچیک اما پر از عشق و محبت من افتاده امیدوارم که وقتتون ٬ هر چند کوتاه توی بودن در این وبلاگ تلف نشه و بتونین مطالبی رو اینجا ببینید و بخونید که بتونه یه عمر توی زندگیتون تاثیر خوب و مثبت بگذاره و از همه دوستانی هم که با نظرات پر محبتشون شرمنده ام می کنند با تمام وجود سپاسگذارم .

اما در ادامه گفته های قبلی ...

روانشناسان می گویند که هسته مرکزی شخصیت ٬ " ارزش خودانگار" یا ارزشی است که هر شخص برای خود قائل است . شاید بهترین تعریف آن اینست که شما چقدر خود را دوست دارید . ارزش خود انگار شما مجموعه ی همه اهمیت و ارزشی است که شما در هر لحظه خود را دارای آن می بینید .

انسانها به میزان زیادی تحت تاثیر احساسات هستند . آنها تصمیماتشان را احساسی می گیرند و خودشان را انسانهایی منطقی می نامند . مردم به اندازه زیادی تحت تاثیر احساسات محیطی خود بویژه رفتاری که دیگران با آنها انجام میدهند هستند . شما از دوران کودکی از نظر احساسی به میزان زیادی نسبت به رفتارها و عکس العملهای والدینتان شرطی شده اید . اغلب فرآیند این تبادلات زود هنگام رفتار شما را برای برقرای ارتباط با دیگران در طول زندگیتان شکل می دهد .

تقریبا بیشترین رفتاری که شما در ارتباط با دیگران انجام میدهید با تکیه بر ارزشی است که شما برای خود قائل میشوید ( احساس درونی شما برای بهتر بودن ) یا برای حفاظت از این ارزش در مقابل افراد یا شرایطی است که آنرا تهدید می کنند .

راز جذب کردن و شیفته کردن

عمیق ترین آرزوی طبیعی هر شخص نیاز به ارزش داشتن و ارزشمند بودن است بنابراین راز شیفته کردن دیگران بسیار ساده است :

"کاری کنید که دیگران احساس کنند مهم هستند ."

 

ادامه دارد ...


منبع مطلب : قدرت ذهن من ( قلعه موفقیت )
 
موضوعات
دیگر موارد